Tým_ETON

Podpora recruitingových projektů

V ETON Business Consulting již 4. rokem rozvíjíme obchod v malých a středních firmách, vyhledáváme a vybíráme obchodníky a obchodní manažery, pořádáme semináře a konference k tématům zvýšení obchodních výsledků. Nyní  hledáme do našeho týmu posilu, která bude podporou recruitingových projektů (nástup ihned).

Je tato práce pro Vás? Odpovězte si na tyto otázky:

  • Chcete získat praxi při studiu v oblastech business developmentu a recruitingu?
  • Nechybí Vám absolutní spolehlivost, ochota přijmout zodpovědnost za zadání a schopnost zcela samostatné práce na zadaných úkolech (pod supervizí)?
  • Máte zápal, vysoké pracovní nasazení, jste maximálně vstřícná osobnost, milá v komunikaci?

Pokud jste si na otázky výše odpověděli ano, máme pro Vás skvělou příležitost. Nyní přímo k nám do týmu ETON Business Consulting hledáme šikovného, zodpovědného a komunikativního studenta/studentku pro podporu našich recruitingových projektů. Jedná se o práci na částečný úvazek z naší kanceláře na Praze 5, 3 minuty od metra Anděl.

Líbí se Vám, co jste si právě přečetli a máte chuť s námi spolupracovat? Pokud ano, tak čekáme na CV právě od Vás. Připojte k němu krátké zamyšlení (max. 250 slov) na téma „Kde získat uchazeče, když inzerce nefunguje“ na mail marcela.maresova@etonbc.cz.

Marcela Marešová| e-mail: marcela.maresova@etonbc.cz | gsm: +420 608 801 804 | www.etonbc.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v profesním životopise a motivačním dopise dáváte společnost ETON Business Consulting, s.r.o. souhlas, aby je v souladu se zákonem 101/2000 Sb zpracovávaly v rozsahu potřebném pro účely výběrového řízení. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat e-mailem nebo dopisem zaslaným na adresu společnosti.