Martin Čuba

Martin má za sebou 21 let manažerské a obchodní kariéry, během níž získával opakovaně ocenění za nejlepší tým roku. Definoval a realizoval novou obchodní strategii např. ve stavební spořitelně ČSOB na Slovensku a proměnil ji ve standardně ziskovou společnost. V roce 2011 založil společnost ETON Business Consulting, kde se jako konzultant a interim manažer nadále věnuje zvyšování obchodního výkonu firem.

Martin Čuba …

Sylwia Randlík

Sylwia pracuje v naší společnosti ETON Business Consulting od roku 2016. Po 14 letech práce v korporátním prostředí se rozhodla předávat své zkušenosti dál a věnovat se oblasti personalistiky. V ETON Business Consulting zástava funkci Team Leader & Recruiter Senior a zastřešuje proces výběru těch nejvhodnějších kandidátů pro naše klienty. Podílí se také na vyhledávání nových obchodních příležitostí a tvorbě firemní strategie.

Sylwia Randlík …

Petra Vidal

Petra se připojila k týmu ETON Business Consulting v roce 2016. Po několika letech zkušeností v oblasti velkých mezinárodních korporací se rozhodla zaměřit se na oblast personalistiky, protože ji tento obor velmi zaujal. Během své kariéry zastávala různé obchodně-administrativní a marketingové pozice. Svoji kariéru v řadách mezinárodních společností hodnotí jako velmi cennou zkušenost, ze které čerpá denně i na současné pozici.

Petra Vidal …

Klára Jakubcová

Klára začala spolupracovat s ETON Business Consulting v roce 2017. Po 16 let práce v marketingu v různých nadnárodních korporacích se rozhodla uplatnit své znalosti v personalistice. Klára se svou povahou neustále posouvat věci kupředu a energií pracovala celou svou pracovní kariéru v marketingu v oblasti FMCG. Jejím cílem byly vždy dobré výsledky firmy a posun značky z dlouhodobého hlediska.

Klára Jakubcová …

Jan Moravec

V oblasti obchodu se Honza pohybuje již 12 let. Vždy se řídí heslem, že nejlepší a nejefektivnější způsob výuky  je vlastní příklad. Poradenské činnosti se Honza věnuje od roku 2011. Zaměřuje se především na obchodní strategie, vedení prodejních týmů, úpravu odměňovacích systémů obchodníků a budování franchisových sítí. V projektu CORN se podílel na tvorbě franchisového konceptu Vodafone, kdy pomáhal otevřít 12 poboček.

Jan Moravec …

Markéta Borecká

Markéta má za sebou 3letou pracovní zkušenost v poradenské společnosti a v ETON Business Consulting již čtvrtým rokem zastřešuje recruitingový pilíř. Ve volném čase se věnuje společensky prospěšnému projektu FOREWEAR (dříve Výměna oblečení) a projektu Přijímací pohovory. V září 2014 ukončila doktorské studium na University of St. Gallen na téma vedení lídrů k odpovědnému chování vůči všem stranám, které jsou jejich chováním ovlivněny.

Markéta Borecká …

Jan Šimík

Své podnikání začal Honza před 13 lety, kdy stál u zrodu prodejního portálu auto.atlas.cz. Po 4 letech prodal svůj podíl společnosti Atlas.cz a vydal se do světa korporací, sbírat další zkušenosti.  Za svou dosavadní kariéru prošel firmami jako Apple IMC, Dell, Kerio, Telefonica O2 či Arrow ECS, kde působil ve významných manažerských pozicích v oblasti obchodu. Nyní se věnuje business developmentu a předává své zkušenosti dál.

Jan Šimík …

Adam Gonda

Adam je v posledním ročníku magisterského studia v oboru Economics and Business Administration na Aalborg University. Součástí jeho studia na dánské univerzitě bylo také absolvování stáže v konkrétní firmě, tak se Adam dostal k nám do společnosti ETON Business Consulting. Adam má rád kreativní činnost, a proto se zabývá vizuální úpravou dokumentů, designem plakátů a tvorbou promo videoklipů pro zákaznické firmy.

Adam Gonda …