KláraZkušenosti

Klára začala spolupracovat s ETON Business Consulting v roce 2017. Po 16 letech práce v marketingu v různých nadnárodních korporacích se rozhodla uplatnit své znalosti v personalistice.

Klára se svou povahou neustále posouvat věci kupředu a energií pracovala celou svou pracovní kariéru v marketingu v oblasti FMCG. Jejím cílem byly vždy dobré výsledky firmy a posun značky z dlouhodobého hlediska. Klára je velký „srdcař“ a dokáže pro svůj projekt „nakoupit“ okolí a pozvednout náladu v týmu. Nyní se i stále věnuje i marketingové činnosti u rozjíždějících se projektů s velkým potenciálem.

V ETON Business Consulting je Klára na pozici Senior Recruitera a má na starost nábor nových spolupracovníků pro naše významné klienty.

Klára o sobě

Zjistila jsem, že práce v personalistice je spojení oblastí marketingu a salesu, ve kterém jsem se pohybovala celou dobu ve své profesní kariéře. Osobní kontakt hrál v mé práci klíčovou roli, a proto mi práce v personalistce přijde přirozená volba. Ráda poznávám nové lidi, kteří jsou pro mě neustálou inspirací. Příjemnou roli u mě hraje také sociální aspekt, že hledám nové příležitosti a nové výzvy pro kandidáty, kteří hledají lepší uplatnění ve svém oboru.

Její další aktivity

Klára ráda sportuje, hraje tenis a squash a v zimě ráda tráví čas na horách. Baví jí cestování a poznávaní kultury cizích zemí. Její největší radostí v životě jsou 2 děti, se kterými vymýšlí výlety pro přírody a sportovní aktivity. Klára má ráda společnost, a proto si najde i čas pro své přátelé.

Motto: „Jestliže nebudete mít každý den určitý cíl, zůstanete jen u snění.“