martinZkušenosti

Náš zakladatel Martin Čuba vystudoval obor Podniková ekonomika a management na VŠE v Praze, kde v devadesátých letech působil také jako vysokoškolský pedagog. Od roku 1996 do roku 2010 pracoval na různých manažerských pozicích v oblasti budování, rozvoje a vedení distribučních sítí.

Ve stavební spořitelně Modrá pyramida v letech 1996 až 2006 postupně zastával pozice obchodníka, oblastního vedoucího, regionálního ředitele a ředitele odboru Odbytu a marketingu. Díky obchodním výsledkům a svým motivovaným spolupracovníkům opakovaně obdržel ocenění pro nejlepší tým roku. Pro distribuční síť získal celou řadu obchodních manažerů a obchodníků, kteří dodnes pracují pro společnost a dosahují velmi dobrých obchodních výsledků.

V letech 2006 až 2010 působil jako člen představenstva a vrchní ředitel obchodu ve společnosti ČSOB Stavebná spořiteľňa Slovensko, souběžně pracoval jako ředitel divize Interní distribuční sítě ve slovenské ČSOB bance. Se svými spolupracovníky definoval a realizoval novou obchodní strategii, která proměnila ČSOB stavební spořitelnu ve stabilní a standardně ziskovou společnost. Řídil budování, rozvoj a motivaci interní distribuční sítě, definoval a vedl tréninkové programy v oblasti manažerských a obchodních dovedností. Rok 2010 zakončila ČSOB stavební spořitelna nejen historicky největším ziskem, ale i historicky nejvyšším objemem poskytnutých úvěrů.

Martin o sobě

Po 21 letech své manažerské a obchodní kariéry jsem se rozhodl pro odchod a založení vlastní společnosti. V rámci ETON Business Consulting působím jako konzultant a interní manažer se zaměřením na zvyšování obchodního výkonu firem. Rád pomáhám ostatním, aby byli úspěšní v tom, co dělají. Ve volném čase se věnuji své rodině, maratonskému běhu a cestování okolo ČR na horském kole. Rád vymýšlím a organizuji různé společensky prospěšné projekty.

Jeho další aktivity

Projekt opakovaného půjčování živých vánočních stromků PronajemStromku.cz . Podporuje Azylový dům pro matky s dětmi v nouzi v Berouně.  Připravuje založení Okrašlovacího a vlastivědného spolku na šumavské Borovské Ladě.

Motto: „Má-li někdo hlad, nepodávej mu rybu, ale nauč ho ryby chytat.“