IMG_0627_oriznutoZkušenosti

Petra se připojila k týmu ETON Business Consulting v roce 2016. Po několika letech zkušeností v oblasti velkých mezinárodních korporací se rozhodla zaměřit se na oblast personalistiky, protože ji tento obor velmi zaujal.

Během své kariéry zastávala různé obchodně-administrativní a marketingové pozice. Svoji kariéru v řadách mezinárodních společností hodnotí jako velmi cennou zkušenost, ze které čerpá denně i na současné pozici.
V ETON Business Consulting je Petra na pozici Senior Recruitera a mimo jiné má na starost nábor pracovníků pro naše klienty.

Petra o sobě

Během své kariéry jsem se utvrdila v tom, že práce s lidmi je mi daleko bližší, než práce s produkty. Ráda poznávám zajímavé lidi, kteří jsou profesionály ve svém oboru a mají co nabídnout. Setkání s takovými lidmi vnímám jako velmi inspirativní a díky nim se neustále posouvám dopředu.

Její další aktivity

Petra velmi ráda cestuje a poznává nová místa. Obdivuje architektonické památky, ochutnává místní speciality a nasává místní kulturu. Ráda si zasportuje, přečte zajímavou knihu a patří k velkým fanouškům humoru Járy Cimrmana.

Motto: „Věřím, že každý z nás má na něco talent. Důležité je, abychom tento talent v sobě objevili, zaměřili se na něj a dál jej rozvíjeli.“