Zkušenosti

Sylwia pracuje v naší společnosti ETON Business Consulting od roku 2016. Po 14 letech práce v korporátním prostředí se rozhodla předávat své zkušenosti dál a věnovat se oblasti personalistiky.

Působila v mezinárodních firmách, ve kterých zastávala různé obchodně-manažerské a marketingové pozice na regionální úrovni. Lidský faktor je pro ni vždy na prvním místě. Dokáže nejenom vést obchodní tým, ale i vybudovat důvěru zákazníků v nabízené výrobky a služby.

V ETON Business Consulting zástava funkci Team Leader & Recruiter Senior a zastřešuje proces výběru těch nejvhodnějších kandidátů pro naše klienty. Podílí se také na vyhledávání nových obchodních příležitostí a tvorbě firemní strategie.

 

Sylwia o sobě

Na jednom z pohovorů, kterého jsem se zúčastnila, padla otázka, co v práci hledám, a já bez zamyšlení odpověděla „lidi“. A právě proto jsem se rozhodla ve své profesní kariéře věnovat recruitingu a head huntingu

Inspiraci týkající se personalistiky hledám v článcích Liz Ryan, která často píše o právu každého z nás na nalezení práce, která nás bude opravdu bavit. Zdůrazňuje propojení a vliv profesního života na naše soukromí. Proto také vybízím všechny kandidáty k vytrvalému hledání vysněného uplatnění, ať už je jakékoliv.

 

Její další aktivity

Věřím, že jít si za svým snem je v životě velmi důležité, a proto podporuji projekt organizace Charitas, který pomáhá dětem z chudých zemí získat vytoužené vzdělání.

 

Motto: „Kdo chce, najde způsob. Kdo nechce, najde důvod.“