PoradenstvíRozvoj a vedení obchodu

Zaměřujeme se na zvýšení obchodních výsledků Vaší firmy. Společně s Vámi najdeme řešení, jak zlepšit prodejní výsledky, a pomůžeme Vám je aplikovat do praxe. Nastavíme obchodní strategii, klíčové procesy a odpovědnosti. Budeme dále rozvíjet i fungování celého Vašeho obchodního týmu.

RecruitmentRecruitment & Executive search

Jestliže Váš tým nefunguje podle Vašich představ, nebo jej zatím vůbec nemáte, pomůžeme Vám s jeho obměnou či vytvořením. Zorganizujeme a zastřešíme kompletní proces náboru, výběru a assessmentu obchodníků pro Vaši společnost. Již 15 let se zaměřujeme zejména na obchodní a obchodně-manažerské pozice.

VzděláváníVzdělávání a rozvoj

Chceme napomáhat rozvoji Vašich manažerů a obchodníků tak, aby rostly jejich prodejní i osobní úspěchy. Naše semináře, workshopy a business snídaně s čerstvými buchtami se více než na teorii zaměřují na využitelnost poznatků v praxi.

Máte zájem o naše služby nebo chcete více informací? Napište nám

Vize

Chceme být firmou číslo jedna, na kterou si vzpomenete, když budete chtít zvýšit obchodní výsledky Vaší společnosti a vyhledat a vybrat obchodníky pro Váš tým.

Mise

Naším cílem je rozvíjet obchodní týmy a obchodníky v menších a středních firmách tak, aby rostly jejich prodejní i osobní úspěchy.

Záleží nám na tom, aby Váš tým klapal, proto se zaměřujeme na oblasti náboru, výběru, adaptace, rozvoje a řízení obchodního týmu. S nadšením pořádáme obchodní snídaně, semináře, workshopy a konference, na kterých klademe důraz na praktické využití zprostředkovaných zkušeností.