Obchodní zástupce pro značku SodaStream – Čechy

FAST ČR, a.s. právě hledá do svého obchodního týmu posilu na pozici Obchodní zástupce pro Čechy. Obchodník bude mít na starosti sortiment značky SodaStream (výroba domácích perlivých limonád).

Pokud máte relevantní zkušenosti v obchodu a jste ochotni cestovat po celé ČR, ozvěte se nám.
Rádi s Vámi projdeme detaily týkající se této pracovní příležitosti.

Obchodní manažer pro Software602

Víte, proč je důležitá elektronická archivace dat, a umíte její výhody vysvětlit klientovi a prodat mu celkové řešení v oblasti IT?

Pojďte pracovat do Software602. Na trhu se pohybují již 25 let a prostřednictvím formulářových aplikací řeší ve firmách celý životní cyklus práce s daty a dokumenty od vzniku až po zajištění dlouhodobé archivace. Software602 právě hledá posilu do obchodního týmu na pozici Obchodní manažer.

Senior účetní s přesahem do řízení podnikových financí – Omnitron s.r.o.

Máte zkušenosti s řízením nákladů/ekonomiky firmy, plánováním/vyhodnocováním fin. nákladů, přípravou rozpočtů apod.?

Orientujete se v oblasti finanční účetnictví, jste komunikativní a umíte si představit, že budete mít pod kontrolou veškeré finanční toky ve společnosti?

Omnitron s.r.o., ryze česká obchodně-výrobní společnost, zabývající se výrobou, prodejem a poradenstvím v oblasti průmyslových baterií a akumulátorů, hledá do svého týmu Senior účetní s přesahem do řízení podnikových financí.

Projektový manažer pro Software602

Zajímáte se o novinky z oblasti IT a rád se neustále zdokonalujete v tomto oboru? Projektové řízení je pro Vás alma mater a dokážete srozumitelně komunikovat zadání klientů svému realizačnímu týmu? Software602 je na trhu již 25 let a prostřednictvím formulářových aplikací řeší ve firmách celý životní cyklus práce s daty a dokumenty od vzniku až po zajištění dlouhodobé archivace. Právě hledají do týmu Projektového manažera schopného důkladné analýzy a posouvat stávající řešení u klientů dále.

IT konzultant – štafetový běžec pro Software602

Zvládáte být spojovacím článkem mezi zákazníkem a vlastním IT týmem realizátorů (programátorů a datových architektů)? Máte sami backgroundprogramování a zvládáte rozepsat jednotlivé firemní procesy, ale jste komunikačně dále a „dokážete si vše u zákazníka a týmu zařídit a vykomunikovat“?

Finanční analytik junior – FAST ČR, a.s.

Cítíte se v oblasti financí a analýz jako ryba ve vodě? Máte vysokoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením a chcete nastartovat svoji kariéru správným směrem?

Pokud Vás láká mít dohled nad plánováním a vyhodnocováním nákladů společnosti, baví Vás analýzy a reporty a chcete se v této oblasti dále učit a rozvíjet, máme pro Vás tu pravou příležitost.

 FAST ČR, a.s., významná renomovaná obchodní společnost, lídr v oblasti prodeje a distribuce spotřební elektroniky, telekomunikační a kancelářské techniky, hledá do svého týmu FINANČNÍHO ANALYTIKA.

Obchodník – Junior

Momentálně se TNT Express Worldwide rozrůstá o nové členy týmu – obchodníky juniory, která je výborným startovacím bodem v oblasti prodeje a obchodu a je určená především pro absolventy středních škol s kratší praxí, kteří se nebojí komunikovat, jsou výřeční a dokáží se prosadit. Součástí pozice je kvalitní zaškolení.

Sales Team Leader

Jsme sporťáci tělem i duší a víme, že jeden bez druhého bychom toho moc nezvládli. Hledáme aktivního člověka, který umí vést tým lidí a není sólista. Obchod u nás není med, hledáme zkušeného B2B obchodníka, který má stejně rád obchod i vedení týmu. Ceníme si otevřenosti, nových nápadů a maximální samostatnosti. U nás totiž nikdo nikomu nestojí za zády.

Manažer pro vývoj SW a ECU

MB tech je předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientuje také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působí od roku 1996 a v současné době na pobočkách v Praze, Plzni a Mladé Boleslavi zaměstnávají víc než 450 zaměstnanců.

Sales Consultant – MultiSport Benefit (Praha a Ostrava)

MultiSport Benefit, s.r.o. je dceřinou společností Benefit Systems SA, která v roce 2001 odstartovala své působení v Polsku. Od roku 2010 nabízí zaměstnanecké benefity zaměřené na oblast sportu a relaxace firmám v České republice, a to za spolupráce s více než 1.800 sportovišti. Společnost MultiSport Benefit, s.r.o. stále roste a s ní můžeš růst i Ty.
Aktuálně hledáme nové posily do obchodního týmu v Praze a v Ostravě.