Projektový manažer pro Software602

Zajímáte se o novinky z oblasti IT a rád se neustále zdokonalujete v tomto oboru? Projektové řízení je pro Vás alma mater a dokážete srozumitelně komunikovat zadání klientů svému realizačnímu týmu? Software602 je na trhu již 25 let a prostřednictvím formulářových aplikací řeší ve firmách celý životní cyklus práce s daty a dokumenty od vzniku až po zajištění dlouhodobé archivace. Právě hledají do týmu Projektového manažera schopného důkladné analýzy a posouvat stávající řešení u klientů dále.

IT konzultant – štafetový běžec pro Software602

Zvládáte být spojovacím článkem mezi zákazníkem a vlastním IT týmem realizátorů (programátorů a datových architektů)? Máte sami backgroundprogramování a zvládáte rozepsat jednotlivé firemní procesy, ale jste komunikačně dále a „dokážete si vše u zákazníka a týmu zařídit a vykomunikovat“?

Projektový Manažer pro Software602 (Bratislava)

Zvládáte být spojovacím článkem mezi zákazníkem a vlastním IT týmem realizátorů (programátorů a procesních designerů)?
Zvládáte rozepsat jednotlivé firemní procesy, odhadnout časovou náročnost práce na projektu a dokážete pracovat na několika běžících projektech najednou?
Pokud ano, přihlašte se k nám na pozici Projektový Manažer.
Rádi si s Vámi popovídáme o možné spolupráci.

Finanční analytik junior – FAST ČR, a.s.

Cítíte se v oblasti financí a analýz jako ryba ve vodě? Máte vysokoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením a chcete nastartovat svoji kariéru správným směrem?

Pokud Vás láká mít dohled nad plánováním a vyhodnocováním nákladů společnosti, baví Vás analýzy a reporty a chcete se v této oblasti dále učit a rozvíjet, máme pro Vás tu pravou příležitost.

 FAST ČR, a.s., významná renomovaná obchodní společnost, lídr v oblasti prodeje a distribuce spotřební elektroniky, telekomunikační a kancelářské techniky, hledá do svého týmu FINANČNÍHO ANALYTIKA.

Obchodník – Junior

Momentálně se TNT Express Worldwide rozrůstá o nové členy týmu – obchodníky juniory, která je výborným startovacím bodem v oblasti prodeje a obchodu a je určená především pro absolventy středních škol s kratší praxí, kteří se nebojí komunikovat, jsou výřeční a dokáží se prosadit. Součástí pozice je kvalitní zaškolení.

Sales Team Leader

Jsme sporťáci tělem i duší a víme, že jeden bez druhého bychom toho moc nezvládli. Hledáme aktivního člověka, který umí vést tým lidí a není sólista. Obchod u nás není med, hledáme zkušeného B2B obchodníka, který má stejně rád obchod i vedení týmu. Ceníme si otevřenosti, nových nápadů a maximální samostatnosti. U nás totiž nikdo nikomu nestojí za zády.

Manažer pro vývoj SW a ECU

MB tech je předním poskytovatelem vývojových a konzultačních služeb zejména pro oblast automobilového průmyslu, v posledních letech se však stále více orientuje také na oblast železniční dopravy a letectví. V České republice působí od roku 1996 a v současné době na pobočkách v Praze, Plzni a Mladé Boleslavi zaměstnávají víc než 450 zaměstnanců.

Sales Consultant pro MultiSport Benefit s.r.o.

MultiSport Benefit s.r.o. je dceřinou společností Benefit Systems SA, která v roce 2001 odstartovala své působení v Polsku. Od roku 2010 nabízí zaměstnanecké benefity zaměřené na oblast sportu a relaxace firmám v České republice, a to za spolupráce s více než 800 sportovišti. Společnost MultiSport Benefit s.r.o. stále roste a s ní můžeš růst i Ty.

PHP Programátor pro Software602

Hledáme do týmu v Praze a v Bratislavě

Baví Vás sledovat novinky v oblasti IT? PHP 5.6., databáze ani XML Vám není cizí? Společnost Software602, která úspěšně působí na trhu již 25 let, je rostoucí firma s důrazem na inovace i na dobré mezilidské vztahy. Zaměřuje se primárně na elektronizaci procesů nad daty a dokumenty s garancí digitální kontinuity jejich obsahu. Aktuálně hledáme do týmu v Praze a v Bratislavě PHP Programátora, který bude vyvíjet backend aplikace v PHP, navrhovat databázové struktury a mnoho dalšího.

PHP programátor pro MeDitorial

„Hledáme kolegu do týmu našich 6 programátorů. Programujeme agilně a většinou v PHP. Nemáme píchačky a neřešíme docházku. Podstatný je jen výsledek a pohoda všech lidí,“ Ruda Ringelhán, jednatel MeDitorial