Obchodník – Junior

Momentálně se TNT Express Worldwide rozrůstá o nové členy týmu – obchodníky juniory, která je výborným startovacím bodem v oblasti prodeje a obchodu a je určená především pro absolventy středních škol s kratší praxí, kteří se nebojí komunikovat, jsou výřeční a dokáží se prosadit. Součástí pozice je kvalitní zaškolení.

Account Manager v reklamní agentuře

PROMOANGEL s.r.o. je moderní full servisová reklamní agentura, která pomáhá dnes a denně svým klientům s podporou prodeje různých výrobků v retailových kanálech.

Rosteme a ty můžeš být u toho! Staň se jedním z našich našlápnutých Account Managerů.

Sales Consultant – MultiSport Benefit (Praha)

MultiSport Benefit, s.r.o. je dceřinou společností Benefit Systems SA, která v roce 2001 odstartovala své působení v Polsku. Od roku 2010 nabízí zaměstnanecké benefity zaměřené na oblast sportu a relaxace firmám v České republice, a to za spolupráce s více než 1.800 sportovišti. Společnost MultiSport Benefit, s.r.o. stále roste a s ní můžeš růst i Ty.
Aktuálně hledáme nové posily do obchodního týmu v Praze.

Laborant(ka) / kontrola kvality koření

Česká rodinná firma BENKOR z oblasti Mělnicka, specialista na výrobu koření s tradicí od r. 1932, hledá do svého týmu posilu na pozici Laboranta (laborantky).

Pokud se stejně jako my zajímáte o zdravé trendy ve výživě, přidejte se k nám. Těšíme se na Vás!

Senior účetní s přesahem do řízení podnikových financí – Omnitron s.r.o.

Máte zkušenosti s řízením nákladů/ekonomiky firmy, plánováním/vyhodnocováním fin. nákladů, přípravou rozpočtů apod.?

Orientujete se v oblasti finanční účetnictví, jste komunikativní a umíte si představit, že budete mít pod kontrolou veškeré finanční toky ve společnosti?

Omnitron s.r.o., ryze česká obchodně-výrobní společnost, zabývající se výrobou, prodejem a poradenstvím v oblasti průmyslových baterií a akumulátorů, hledá do svého týmu Senior účetní s přesahem do řízení podnikových financí.

Finanční analytik junior – FAST ČR, a.s.

Cítíte se v oblasti financí a analýz jako ryba ve vodě? Máte vysokoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením a chcete nastartovat svoji kariéru správným směrem?

Pokud Vás láká mít dohled nad plánováním a vyhodnocováním nákladů společnosti, baví Vás analýzy a reporty a chcete se v této oblasti dále učit a rozvíjet, máme pro Vás tu pravou příležitost.

 FAST ČR, a.s., významná renomovaná obchodní společnost, lídr v oblasti prodeje a distribuce spotřební elektroniky, telekomunikační a kancelářské techniky, hledá do svého týmu FINANČNÍHO ANALYTIKA.