FEDSObchodní referent/ka pro FEDS

Společnost F E D S  s.r.o. je na trhu již od roku 1999. Jejich základním pravidlem pro chování vůči klientům i partnerům je býti vždy FEDS (Funkční, Efektivní, Diskrétní, Seriózní). FEDS se zabýá se řešením Vašich finančních potřeb a jejich konzultanti jsou připraveni Vám vždy kvalifikovaně pomoci.

Je tato práce pro Vás? Odpovězte si na tyto otázky:

  • Nebojíte se zvednout telefon a aktivně oslovovat?
  • Chcete získat praxi při studiu v oblastech finančního řízení firmy, finančních analýz a ekonomického poradenství?
  • Máte ekonomické povědomí – OPEX, CAPEX, Cost Cutting, optimalizace nákladů, daňová optimalizace – to jsou pro Vás známé pojmy?
  • Máte zápal, vysoké pracovní nasazení a chcete se dále rozvíjet v ekonomické oblasti?

Pokud jste si na všechny otázky výše odpověděli ANO, máme pro Vás skvělou příležitost. Pro společnost F E D S  s.r.o. hledáme šikovného, komunikativního studenta/studentku na pozici obchodní referent/ka. Jedná se o práci na částečný úvazek (4x týdně po 3 hodinách). Odměna je dvousložková – fixní hodinová sazba + provize.

Líbí se Vám, co jste si právě přečetli a myslíte si, že jste pravým člověkem na tuto pozici? Pokud ano, tak čekáme na CV právě od Vás. Připojte k němu krátké zamyšlení (max. 250 slov) na téma „Jak získat klienta“ na mail marcela.maresova@etonbc.cz.

Marcela Marešová| e-mail: marcela.maresova@etonbc.cz | gsm: +420 608 801 804 | www.feds.cz

Poskytnutím svých osobních údajů v profesním životopise a motivačním dopise dáváte společnostem F E D S  s.r.o. a ETON Business Consulting, s.r.o. souhlas, aby je v souladu se zákonem 101/2000 Sb zpracovávaly v rozsahu potřebném pro účely výběrového řízení. Udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat e-mailem nebo dopisem zaslaným na adresu společnosti.