V roce 2014 se společnost ETON Business Consulting již podruhé úspěšně podílela na výběrovém řízení do projektu UNI CHANCE. Projekt UNI CHANCE je program stáží pro studenty vysokých škol, díky kterému se vybraní stážisté během devíti měsíců stanou součástí významných společností – Penta Investments, KPMG Česká republika, LEO Express a Česká spořitelna.

Martin_Čuba_a_Tomáš_Rašner

Kandidáti museli mimo jiné absolvovat také závěrečné Assessment Centrum (AC), které se konalo v Praze v prostorách Café Louvre. Martin Čuba z ETONu se zhostil organizace AC, přípravy zadání jednotlivých úloh a případových studií i moderace celého průběhu. Velkou měrou se také podílel na závěrečném vyhodnocení a výběru výsledné šestice stážistů.

Martin_Čuba_pro_UNICHANCE(2)

O důkladném a kvalitním výběru těch nejvhodnějších kandidátů svědčí fakt, že dvěma ze šesti vybraných stážistů z prvního ročníku (rok 2013) byly nabídnuty po ukončení stáže stálé pracovní pozice. Penta Investments oslovila Jakuba Coufala a LEO Express Robina Švaříčka.

Právě Robin na AC z roku 2013 vzpomíná ještě nyní: „Bylo to moje první AC, takže jsem nevěděl, co od toho očekávat. K mému překvapení se na samotném AC vytvořila výborná kolegiální atmosféra, takže místo negativních pocitů jsem si z AC odnesl pár dodnes trvajících kamarádských vztahů. Toto je myslím dobrá ukázka kvalitní organizace.“

Chcete i Vy najít do Vašich firem ty nejkvalitnější lidi? Ozvěte se nám.