Spolupráce ETON Business Consulting na projektu UNI CHANCE

Víte, že ETON Business Consulting se podílí také na výběru nejvhodnějších kandidátů na studentské stáže? Vybraní studenti vysokých škol se tak stanou členy firem Penta Investments, KPMG Česká republika, LEO Express a Česká spořitelna. Potřebujete také pomoci vybrat hodné lidi do týmu? Čtěte!

Pět poznámek ke vzdělávání obchodníků

Obchodníci jsou vizitkou společnosti. Nejčastěji komunikují se zákazníky firmy a ovlivňují jejich nákupní rozhodování. Znalosti a dovednosti obchodníků jsou pro výkon společnosti klíčové. V čem je vzdělávání obchodníků specifické?

Jak vtěsnat den na jeden papír

Při organizaci času mi pomáhá metoda jedné stránky. Každé ráno si napíšu na čistý papír všechny aktivity a úkoly, které bych chtěl a měl v rámci dne stihnout. Spřádám plány, třídím si myšlenky. Snažím se tím získat náskok před návalem každodenní operativy. Mám dobrý pocit z toho, že na nic nezapomenu a budu dělat to, co koresponduje s mými cíli.

Plánování s novým obchodníkem

První týdny po nástupu nového obchodníka do společnosti jsou klíčové. Rozhodují o obchodníkově motivaci a o tom, jestli ve společnosti zůstane a jak bude produktivní. Není to jen manažer, kdo se v prvních týdnech utvrzuje, že vybral správně.