Telefonické screeningy při výběru pracovníků

Znáte pojem „telefonický screening“? My bychom Vám jej rádi blíže představili, protože tuto metodu sami velice rádi a často využíváme. Stručně řečeno lze říci, že se jedná o krátké, většinou strukturované, telefonické popovídání personalisty s uchazečem o zaměstnání ještě před případným osobním pohovorem. Více se dozvíte v tomto článku.

Vedoucí cukrářské výrobny pro Smetanovou cukrárnu a.s.

Tato pozice momentálně není aktuální. Pokud máte zájem o podobné pozice, kontaktujte nás.

Společnost Smetanová cukrárna se zabývá výrobou cukrářských a lahůdkářských výrobků a na českém trhu působí již 21 let. Vznikli jakorodinná firma s jedním kamenným provozem, ale díky nebývalému zájmu zákazníků jsme rozšířili své provozy o další výrobny. Nyní jsme jedním zpředních dodavatelů národních i nadnárodních řetězců v ČR a v zahraničí (zejména na Slovensku), např. pro Tesco, Makro, Ahold, Billa a další. Ročně dodá přes 30 000 000 výrobků z celkem 1 200 druhů. Nyní do svého týmu hledá člověka na zodpovědnou pozici Vedoucí/ho cukrářské výrobny.

Obchodník pro významné partnery Smetanové cukrárny a.s.

Tato pozice momentálně není aktuální. Pokud máte zájem o podobné pozice, kontaktujte nás.

Společnost Smetanová cukrárna se zabývá výrobou cukrářských a lahůdkářských výrobků a na českém trhu působí již 21 let. Vznikli jako rodinná firma s jedním kamenným provozem, ale díky nebývalému zájmu zákazníků jsme rozšířili své provozy o další výrobny. Nyní jsme jedním z předních dodavatelů národních i nadnárodních řetězců v ČR a v zahraničí (zejména na Slovensku), např. pro Tesco, Makro, Ahold, Billa a další. Ročně dodá přes 30 000 000 výrobků z celkem 1 200 druhů. Chce obchodně růst, také na zahraniční trhy, proto do týmu hledá Obchodníka pro významné partnery.

Spolupráce ETON Business Consulting na projektu UNI CHANCE

Víte, že ETON Business Consulting se podílí také na výběru nejvhodnějších kandidátů na studentské stáže? Vybraní studenti vysokých škol se tak stanou členy firem Penta Investments, KPMG Česká republika, LEO Express a Česká spořitelna. Potřebujete také pomoci vybrat hodné lidi do týmu? Čtěte!

Jak se ptát při výběrovém rozhovoru efektivně

Hledáte nového člena týmu a potřebujete mít představu, jak se mu povede? Zapomeňte na ohrané otázky typu „Jaké jsou vaše silné stránky?“! Pokud si chcete udělat obrázek o kompetentnosti a relevantnosti kandidáta pro danou pozici, můžete využít např. metodu behaviorálního dotazování.

Jak poskytnout zpětnou vazbu efektivně

Někteří manažeři nevědí, jak zpětnou vazbu správně poskytnout, nejsou si jistí, co a jakým způsobem říci. Zpětná vazba by přitom měla být poskytována při plnění každého důležitějšího úkolu a v krátké neformální podobě je obsažena v každodenní komunikaci mezi zaměstnancem a jeho nadřízeným. Spolupráce s útvarem interní komunikace bývá v takovýchto případech efektivní a může být konkurenční výhodou dané firmy.

Co klienti postrádají

Nedostatečná analýza klientských potřeb je špatným východiskem pro další fáze prodejního jednání, zejména pak pro samotnou prezentaci řešení. Ta pak nemůže být dostatečně cílená a v souladu s postoji klienta. Co klientům u obchodníků nejvíce chybí?