Key account manager pro východní Evropu pro TNT Express Worldwide

Tato pozice momentálně není aktuální. Pokud máte zájem o podobné pozice, kontaktujte nás.

Společnost TNT nabízí jedinečnou přepravní síť, která snoubí výhody silniční i letecké dopravy ve více než 200 zemí. Každý den propojují podnikání s lidmi po celé planetě. Poskytují široké spektrum přepravních služeb, které pomáhají firmám plnit závazky vůči svým zákazníkům pohotově a efektivně, a rozšiřují tak jejich působení. TNT spojuje Evropu více než 55 000 silničními trasami a 700 leteckými spoji každý den.  Aktuálně společnost TNT hledá schopného Key Account Managera, který by zastřešoval business v zemích východní Evropy. Právě teď máte možnost připojit se k jejich akčnímu týmu a stát se součástí společnosti s výborně fungujícím obchodnickým konceptem a skvělými službami.

Projektový manažer pro rozvíjející se business v Bratislavě pro Software602

Tato pozice momentálně není aktuální. Pokud máte zájem o podobné pozice, kontaktujte nás.

Jste organizačně schopný projekťák, který hledá pracovní příležitost na Slovensku? Zajímáte se o novinky z oblasti IT a rád se neustále zdokonalujete v tomto oboru? Projektové řízení je pro Vás alma mater a dokážete srozumitelně komunikovat zadání klientů svému realizačnímu týmu?

Spolupráce ETON Business Consulting na projektu UNI CHANCE

Víte, že ETON Business Consulting se podílí také na výběru nejvhodnějších kandidátů na studentské stáže? Vybraní studenti vysokých škol se tak stanou členy firem Penta Investments, KPMG Česká republika, LEO Express a Česká spořitelna. Potřebujete také pomoci vybrat hodné lidi do týmu? Čtěte!

Jak získat a udržet nové obchodníky

Společnosti vynakládají nemalé zdroje na vybudování stabilního obchodního týmu, přesto nebývají vždy s výsledkem spokojené. Jedna z možných příčin neúspěchu může být v nastavení systému získávání a zapracování nových obchodníků. Přitom často stačí i minimální změny a výsledek komplexně pojatého náborového procesu může být překvapující.

Jak vtěsnat den na jeden papír

Při organizaci času mi pomáhá metoda jedné stránky. Každé ráno si napíšu na čistý papír všechny aktivity a úkoly, které bych chtěl a měl v rámci dne stihnout. Spřádám plány, třídím si myšlenky. Snažím se tím získat náskok před návalem každodenní operativy. Mám dobrý pocit z toho, že na nic nezapomenu a budu dělat to, co koresponduje s mými cíli.