Vedoucí cukrářské výrobny pro Smetanovou cukrárnu a.s.

Tato pozice momentálně není aktuální. Pokud máte zájem o podobné pozice, kontaktujte nás.

Společnost Smetanová cukrárna se zabývá výrobou cukrářských a lahůdkářských výrobků a na českém trhu působí již 21 let. Vznikli jakorodinná firma s jedním kamenným provozem, ale díky nebývalému zájmu zákazníků jsme rozšířili své provozy o další výrobny. Nyní jsme jedním zpředních dodavatelů národních i nadnárodních řetězců v ČR a v zahraničí (zejména na Slovensku), např. pro Tesco, Makro, Ahold, Billa a další. Ročně dodá přes 30 000 000 výrobků z celkem 1 200 druhů. Nyní do svého týmu hledá člověka na zodpovědnou pozici Vedoucí/ho cukrářské výrobny.

Jak zapojit stávající obchodníky do systému získávání nováčků

Manažer obchodního týmu se může při náboru setkat se situací, kdy jeho stávající obchodníci získávání nováčků příliš nepodporují. Vidí ve svých nových kolezích konkurenci a mohou se cítit ohroženi. Jak lze tomuto stavu předejít?

Jak odpovědět neúspěšnému žadateli o práci?

Manažer obchodního týmu musí mnohdy řešit i záležitosti, které mu nejsou osobně příjemné. Raději by sděloval pouze pozitivní zprávy. To však bohužel nemusí být vždy možné. Jak tedy odmítnout žadatele, který není pro námi hledanou pozici vhodný?